Конкурс Spelling Bee

Наші учні вміють писати слова англійською без помилок! І це завдяки конкурсу, який ми започаткували в 2019 році. Кожного семестру ми проводимо конкурс Spelling Bee на визначення найкращого знавця англійського спелінгу серед учнів нашого центру. Мета конкурсу Spelling Bee – проспелити (вимовити по літерах) слова різної складності.

Детальніше

НАМ 8 РОКІВ!

НАМ 8 РОКІВ!
🏆 Вісім років ми працюємо на результат, навчаючи 8 іноземним мовам, та допомагаємо оволодіти мовою, яка змінює життя на краще.
 За цей час ми навчили більше 10000 студентів у місті Черкаси та наші випускники успішно навчаються та працюють у Канаді, Швейцарії, Німеччині, Данії, Польщі та інших країнах світу.

Детальніше

Підготовка до щорічної сесії Cambridge Exams

А що ти робиш для досягнення поставлених цілей
Наші студенти активно готуються до щорічної сесії Cambridge Exams, яка цього року відбудеться 7️⃣ березня на території нашого лінгвістичного центра. Один раз на тиждень в нашому центрі проводяться додаткові заняття з підготовки до іспитів.

Детальніше

Форум для партнерів Cambridge University Press, November 2019

Наш лінгвістичний центр отримав ексклюзивне запрошення на Перший форум партнерів Cambridge University Press/ First Cambridge University Press Partners Forum Ukraine MEET TO SUCCED, який відбувся 19 листопада 2019 р. в Києві.📣Керівники та викладачі нашого центру мали честь бути його учасниками та представляти наш центр в якості партнера.

Детальніше

Ви бажаєте збільшити свій дохід? Оберіть курс!

Англійська + професія = успіх 💸 Незалежно від того, яку ціль Ви ставите у вивченні англійської мови, навчання у ЛЦ SVITMOV.ck допоможе Вам досягти її швидко та ефективно. 🎯 Наші переваги: команда фахівців, комунікативний підхід та зручне розташування в центрі Черкас.

Детальніше

Анонс літнього денного мовного табору в Черкасах 2019

Запрошуємо Ваших дітей прийняти участь у  ENGLISH SUMMER СAMP:

  • Вікові групи: 10-12 та 13-15 років
  • Дати проведення: 10-14 червня 2019
  • Вартість: 2200 гривень – 5 днів
  • Харчування: оплачується окремо (обід в Paprika – 60 грн.)
  • Графік: 10:00-17:00
  • Місце проведення: приватний будинок на території міста
Детальніше

Чекаємо на результати Oxford Project Competition 2019

Вже не в перший раз наші учні приймають участь у міжнародному проекті від одного з найвідоміших видавництв Англії – Oxford University Press. Мета проекту – це розвиток навичок спілкування англійською мовою, а також вміння співпрацювати з іншими для досягнення поставленої мети. Задача проекту створити комікс-колаж, який є закінченням історії, поданої на сайті видавництва.

Детальніше

Вітаємо наших студентів з успішним складанням міжнародного іспиту IELTS

Нарешті наші студенти отримали довгоочікувані результати іспиту IELTS, який було проведено 09 березня 2019 у Черкасах. Завдяки ґрунтовній підготовці до занять та професіоналізму викладачів центру  цілі та мрії наших студентів стають реальністю!  

Детальніше

Eкзаменаційна сесія YL Exams, KET та PET 10 березня 2019 р. в SVITMOV.ck

10 березня 2019 року відбулась сесія Кембриджських іспитів з англійської мови на отримання міжнародного сертифікату. Місце проведення  – лінгвістичний центр  SVITMOV.ck (Черкаси). Наразі ми чекаємо на результати, які будуть відомі через 4-6 тижнів після проведення іспитів.

Детальніше

Keep Calm, It’s Our Birthday Month

Сім років – рівно стільки часу ми прагнемо дати нашим студентам найкраще: якісні знання для життя та іспитів, дружню підтримку та розвиток, натхнення та любов до вивчення мови! Ми вдячні всім нашим студентам, без яких не можна уявити наш центр. Все, що ми робимо, ми робимо для Вас. Раді розділити з Вами наше свято в цьому місяці – ми традиційно проводимо святкову безпрограшну лотерею.

Детальніше