Вручення сертифікатів Cambridge English Assessment

Вітаємо наших студентів з успішною складанням міжнародних іспитів Cambridge English Assessment! В цьому навчальному році в нашому центрі 28 осіб пройшли підготовку до іспитів з англійської мови, які визнаються  у всьому світі. Вітаємо вас та бажаємо не зупинятися на досягнутому! Окрема подяка викладачам центру, які проводили підготовку до іспитів – Коляді Юлії, Півторак Марині, Коломієць Катерині та Харченко Юлії.

Детальніше

Summer Camp 2018

З 4 по 8 червня 2018 року наші учні відвідували English Summer Camp. Програма включала англомовні проекти, спрямовані на розвиток свідомого вибору, критичного мислення та творчості, серед яких були Школа лідерства, Школа свідомого здоров’я, Фінансова грамотність та управління власними коштами, Креативна школа юних митців та Еко-школа.

Детальніше

Methodology Booster для викладачів англійської мови

28 травня на базі нашого центру відбувся івент для викладачів англійської мови Methodology Booster, який проводився Студією Освіти для Викладачів СОВА. До нас завітала засновник студії, Лана Сушко. Тренінг охоплював такі теми, як Reading and Writing for YLE, Involvement: Pairwork and Groupwork та Dealing with Mixed Ability Classes. 

Детальніше

Speaking Club

У березні та квітні 2018 року в нашому центрі проводилися заняття Speaking Club з носієм мови для дорослих та підлітків. Наші студенти отримали неперевершену нагоду удосконалити свої комунікативні навички безпосередньо з носієм мови, Ребеккою Снид. 

Детальніше

English Weekend

У березні та квітні 2018 року в нашому центрі проводився English Weekend з носієм мови з США. Кожне заняття охоплювало академічний та практичний сегменти. Діти створювали арт-проекти та презентації, проводили наукові експерименти, постійно спілкуючись англійською мовою.

Детальніше

МОВНА ЛІТНЯ ШКОЛА в ЛЦ SVITMOV.ck

 • Вікові групи: 10-12 та 13-15 років
 • Місце проведення:  ЛЦ Svitmov.ck
 • Дати проведення:  11 червня – 15 червня, 18 червня – 22 червня
 • Вартість: 5 днів – 800 грн
 • Графік: 10:00-14:00 (3 заняття по 80 хв.)

Детальніше

МОВНИЙ ЛІТНІЙ ТАБІР на території приватного будинку в межах міста

Запрошуємо Ваших дітей прийняти участь у  ENGLISH SUMMER СAMP:

 • Вікові групи: 10-12 та 13-15 років
 • Дати проведення: 4-8 червня 2018
 • Вартість: 1900 гривень – 5 днів
 • Харчування: оплачується окремо (обід в Art-Cafe Paprika – 60 грн.)
 • Графік: 10:00-17:00
 • Місце проведення: приватний будинок на території міста
Детальніше

У березні та квітні 2018 English Weekend з носієм мови з США

Лінгвістичний центр SVITMOV.ck пропонує унікальну можливість для своїх студентів прийняти участь у новітньому проекті «English Weekend». Проект проводить  викладач із CША.

 • Для кого: дітей віком 9-12  років.
 • Коли: березень та квітень 2018; неділя 13:00-14:30; оф.306.
 • Як: Кожне заняття присвячується певній темі, яка є корисною для загального розвитку дитини. Перший сегмент – академічний – діти набирають словниковий запас, вчаться говорити і висловлювати свої думки. Другий – практичний. Тут діти роблять арт проекти, створюють презентації, проводять невеликі наукові експерименти, моделюють основні життєві мікро-сценарії, в яких вони  можуть опинитися в англомовному середовищі.
Детальніше

У березні та квітні 2018 Speaking Club with a guest speaker from the USA

ЛЦ SVITMOV.ck запрошує Вас прийняти участь в English Speaking Club with a guest speaker from the USA!

 • Speaking Club – це унікальний проект для дорослих студентів та підлітків (окремі групи) із залученням англомовного носія мови з США.
 • На заняттях цього клубу студенти з легкістю долають мовний бар’єр та невимушено спілкуються у дружній атмосфері.
 • Під час занять учасники закріплюють та відшліфовують отримані знання, спілкуючись у реальному житті.

Тільки у березні та квітні сплачуйте за 8 занять Speaking Club та отримайте ще одне у подарунок!

Детальніше

Проведення 3-ої сесії іспитів Cambridge English в Черкасах

Інформуємо Вас про те, що 10 березня 2018 року відбулась сесія Кембриджських іспитів з англійської мови на отримання міжнародного сертифікату. Місце проведення  – лінгвістичний центр  SVITMOV.ck (Черкаси). Чекаємо на результати, які будуть відомі через 4-6 тижнів після проведення іспитів.

Детальніше