Снимок

ЮЛІЯ ХАРЧЕНКО

CET Member Wide Black

Викладач англійської мови для  дітей, школярів та дорослих, проводить підготовку до міжнародних іспитів KET, PET, FCE.

  • З відзнакою закінчила Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького за спеціальністю “Мова та література (англійська, німецька)”; 
  • проходила мовне стажування в Radcliffe College (10.07.2001 – 14.06.2002), Лондон; 
  • отримала сертифікат TKT (Teaching Knowledge Test) Module 1, 2017;
  • успішно склала Cambridge Professional Development Courses “Language Awareness” , “How to Teach KET”, 2017;
  • отримала сертифікат TKT: Young Learners, 2018;
  • пройшла навчання для отримала міжнародний сертифікат CELT-P (курс, розроблений Cambridge English та орієнтований на викладачів, що працюють з дітьми 6-12 років), 2019.

“Після закінчення університету я мала нагоду пройти мовне стажування у Лондоні. У реальному житті я зрозуміла, що знати правила і розмовляти англійською мовою – це зовсім різні речі. Саме тому моя мета – навчити своїх учнів живому спілкуванню іноземною мовою.

Дуже приємно, що мої учні з відзнакою здають кембриджські міжнародні іспити Key English Test (KET) та Prelimіnary English Test (РET)  та молодші учні отримують свої перші міжнародні сертифікати Cambridge English: Young Learners Tests (Starters, Movers, Flyers).

З великим задоволенням я спостерігаю за їх успіхами та прогресом. Гарні результати, добрі відгуки, сяючі допитливі очі моїх студентів є натхненням у підготовці до занять, тому кожне заняття є індивідуальним та неповторним.”

understanding-assessment-test-scores - копия