photo_2021-03-24_13-09-24

ЮЛІЯ КОЛЯДА

Викладач англійської мови для школярів та дорослих, проводить підготовку до міжнародних іспитів YL, FCE, IELTS, TOEFL.

  • Закінчила з відзнакою магістратуру ННІ Іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького;
  • Куратор міжнародних проектів для школярів та розмовного клубу для дорослих;
  • Пройшла підготовку Methodology Booster, яка включала Reading and Writing for YLE, Involvement: Pairwork and Groupwork, Dealing with Mixed Ability Classes, проведену студією освіти для викладачів СОВА, м. Черкаси,  2018;
  • Отримала сертифікат “Teaching lower-level IELTS students with MINDSET”, 2018;
  • Пройшла підготовку “How to teach IELTS Productive skills” в освітньому центрі Grade, м. Київ, 2018;
  • Отримала міжнародний сертифікат TKT /Teacher Knowledge Test/, 2020.

«Немає нічого більш мотивуючого для вчителя, ніж бачити результати своїх учнів та усвідомлювати ті зміни, які ти спричиняєш в житті кожного з них. Успіхи та досягнення учнів стимулюють мене розвиватися ще більше у професійному напрямку та поглиблювати власні знання.

Головним завданням вчителя є запалити жагу до навчання кожного учня. Саме викладач допомагає розкрити потенціал кожного учня та обрати правильний шлях для ефективного засвоєння іноземної мови. Вивчення іноземної мови – це не процес заучування, а пізнання нового світу через мову. Я завжди намагаюся створити позитивну атмосферу на занятті та знищити страх спілкування іноземною мовою.

Справжній вчитель – надихає. Сподіваюся, що допоможу знайти натхнення до вивчення іноземних мов кожному зі своїх учнів».