Підготовка до міжнародних іспитів

Лінгвістичний центр SVITMOV.ck є oфіційним центром підготовки до іспитів Cambridge English (UAPC 000307) та oфіційним учасником партнерської програми підготовки та реєстрації кандидатів до іспитy IELTS від British Council (номер центру 0016).

Cambridge English

Cambridge Assessment English є частиною Кембриджського університету. Понад 5 мільйонів людей у 130 країнах щороку складають екзамени Cambridge English. Більше 25,000 університетів, роботодавців, міністерств та інших організацій довіряють екзаменам Cambridge English як надійне підтвердження рівня володіння англійською мовою. Екзамени Cambridge English базуються на передових дослідженнях найбільшої команди тестологів та лінгвістів у світі.

ЗАПИСАТИСЯ

У 2016 році наш лінгвістичний центр SVITMOV.ck, був зареєстрований як центр підготовки до міжнародних іспитів Сambridge English Language Assessment (UAPC 000307) та  щороку  на території нашого центру  відбувається виїзна екзаменаційна сесія для здачі наступних іспитів:

 • YLE (Starters, Movers, Flyers) для дітей віком 7-12 років;
 • A2 Key для дітей віком 12-16 років та дорослих;
 • B1 Preliminary для дітей віком 14-18 років та дорослих;
 • B2 First для дітей віком 14-18 років та дорослих.

Всі екзаменаційні роботи відправляються на перевірку до Кембриджу (Великобританія), де перевіряються професійними екзаменаторами.

Кожен студент має можливість на базі нашого центру підготуватися до міжнародних іспитів Cambridge English: Young Learners, A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, IELTS , TOEFL, а також скласти іспит з англійської мови Cambridge English Exam, що підтверджує рівень володіння мовою згідно CEFR та отримати сертифікат міжнародного рівня.

ЗАПИСАТИСЯ

IELTS 

IELTS (від англ. International English Language Testing System) – міжнародна система тестування англійської мови, що створена та підтримується спільно Кембриджським університетом, Британською радою та організацією IDP Education Australia.

Мета тесту – оцінка рівня володіння мовою тих, для кого англійська не є рідною.

Сертифікат Academic IELTS використовується для вступу у школи, коледжі та ВНЗ Великобританії, Канади, Австралії, Ірландії, Нової Зеландії, ПАР, США та інших країн, де викладають англійською мовою (загалом понад 6000 навчальних закладів у 135 країнах світу).

Наявність сертифікату General Training IELTS обов’язкова для усіх, хто бажає іммігрувати до Канади, Австралії, Великобританії чи Нової Зеландії за системою професійної міграції (в окремих випадках Academic IELTS).

ЗАПИСАТИСЯ

TOEFL

TOEFL (англ. Test of English as a Foreign Language) – це міжнародний іспит з англійської мови як іноземної, розроблений Educational Testing Service (ETS) та Прінстонським університетом (Нью-Джерсі, США).

Мета тесту – оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська не є рідною мовою.

Навіщо TOEFL студенту? TOEFL є обов’язковим при вступі до більшості університетів США, Канади та інших країн світу. Він обов’язковий для вступу на аспірантуру в усі університети США, якщо до того студент навчався іншою мовою. TOEFL складається також для участі у багатьох міжнародних наукових та сертифікаційних програмах стажування.

Особливість іспиту TOEFL полягає у тому, що він орієнтований на американську англійську, тому для бажаного результату TOEFL необхідно розумітися на лексичних та граматичних тонкощах, що відрізняють American English від British English. По суті, TOEFL – це тест, що містить різнотипні питання, для відповіді на які необхідно вибрати правильний варіант із кількох запропонованих. Усі завдання тесту виконуються за комп’ютером.

ЗАПИСАТИСЯ

 

Інтенсивний курс підготовки до IELTS

Цей курс підговки підходить для студентів з рівнем володіння мови не нижче B2 (за шкалою CEFR). Головною метою даного курсу є тренінг, направлений на ефективне виконання типів завдань даного іспиту.

Тривалість курсу: 36 годин (24 заняття по 90 хвилин)
Задачі курсу:
 • ознайомлення з форматом іспиту;
 • тренування навичок читання, аудіювання, письма та говоріння;
 • опрацювання завдань іспиту;
 • проведення пробного тестування
Навчальний посібник: Спеціалізовані матеріали підготовки до IELTS видавництва Cambridge

Інтенсивний курс підготовки до TOEFL

  Інтенсивний курс підготовки до TOEFL підходить для студентів з рівнем володіння мови не нижче B2 (за шкалою CEFR). Головною метою даного курсу є тренінг, направлений на ефективне виконання типів завдань даного іспиту.

Тривалість курсу: 36 годин (24 заняття по 90 хвилин)
Задачі курсу:
 • ознайомлення з форматом іспиту;
 • тренування навичок читання, аудіювання, письма та говоріння;
 • опрацювання завдань іспиту;
 • проведення пробного тестування
Навчальний посібник: Спеціалізовані матеріали підготовки до TOEFL видавництва ETS, Cambridge, Pearson