english

BIG READ

Лінгвістичний центр SVITMOV.ck  приймає участь у новому проекті від Oxford University Press – ми відкриваємо власний книжковий клуб Big Read.  Завдання книжкового клубу – допомогти учням отримувати насолоду від читання та одночасно покращувати знання англійської мови. Тому Вашій дитині буде корисно стати учасником цього проекту.  

Особливості проекту Big Read:

  • Всі книги аутентичні (мовою оригіналу), різні за жанром і рівнями, і кожен учень зможе обрати саме ту книгу, яка його зацікавила.
  • У класі буде великий вибір книг, і діти зможуть обмінювати їх, оскільки в кожного буде доступ до  різних книг у оригіналі.
  • Важливо наголосити, що саме учні обиратимуть книги, а не вчитель.

Книжковий клуб розпочав роботу 1 червня 2016 року. Більшість часу діти читатимуть поза класною кімнатою. Кожна дитина матиме змогу читати в своєму темпі та вибрати книгу за своїм вподобанням.

Ми віремо в те, що читаючи, учні удосконалять навички володіння англійською мовою. Ці навички вони використовуватимуть як під час навчання, так і протягом всього життя.  Як їх вчителі, ми зі своєї сторони будемо прикладати максимум зусиль, щоб допомогти їм покращити знання з англійської мови та розвинути навички критичного мислення.