Eкзаменаційна сесія YL Exams, KET та PET 10 березня 2019 р. в SVITMOV.ck

Prep-centre-logo_RGB

10 березня 2019 року відбулась сесія Кембриджських іспитів з англійської мови на отримання міжнародного сертифікату. Місце проведення  – лінгвістичний центр  SVITMOV.ck (Черкаси). Наразі ми чекаємо на результати, які будуть відомі через 4-6 тижнів після проведення іспитів.

Кембриджські екзамени з англійської мови створені екзаменаційним департаментом всесвітньо відомого університету Кембридж, Сambridge Assessment English, в Великобританії. Високоякісна система тестування дозволяє чітко розуміти прогрес у вивченні мови відповідно до Загальноєвропейської шкали рівнів мовної компетенції (Common European Framework of Reference).

У 2016 році наш лінгвістичний центр SVITMOV.ck, був зареєстрований як центр підготовки до міжнародних іспитів Сambridge English Language Assessment (UAPC 000307) та  10 березня 2019 року була проведена четверта виїзна екзаменаційна сесія на території нашого центру  для здачі наступних іспитів:

  • YLE (Starters, Movers, Flyers) для дітей віком 7-12 років;
  • KET for Schools (A2) для дітей віком 12-16 років та дорослих;
  • PET for Schools (B1) для дітей віком 14-18 років та дорослих.

Всі екзаменаційні роботи відправляються на перевірку до Кембриджу (Великобританія), де перевіряються професійними екзаменаторами.