Олександра Лісогор

Викладачка англійської та французької мови для  дітей, школярів та дорослих.

  • З відзнакою закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Переклад з французької та англійської мов; 
  • має досвід роботи викладання іноземної мови у Ukrainian Global School;
  • пройшла навчання на онлайн-курсі «Для вчителів початкової школи» від EdEra, Освіторія та МОН, 2019;
  • пройшла навчання на онлайн-курсі «Недискримінаційний підхід у навчанні» від EdEra, ГО «Студена» та USAID, 2019;
  • отримала сертифікат про підвищення кваліфікації «Антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020: школа зараз і у «світі після»».

“Вивчення мови починається з любові до неї. Якщо вам не подобається мова, вам буде дуже важко опановувати всі її тонкощі, але найголовніше – ви не матимете задоволення від вивчення. Найперше, чого ми досягаємо з учнями – це шукаємо, у що вони можуть закохатися, щоб потім вивчати мову саме з того, що викликає найбільше захоплення. Для кожного та кожної цей стартовий пункт індивідуальний, тому й вивчення мови має бути індивідуальним. 

Я вважаю, що ділити учнів на групи, які б ті групи не були – найгірший підхід до викладання. Часто кажуть: «хлопчики більше люблять спорт, а дівчатка – рукоділля», або схожі стереотипи. Я зі своїми учнями та ученицями впевнено порушую такі норми. Всі наші уроки – цікаві та інформативні для ВСІХ, адже під час розробки уроків велика увага приділяється широкому охопленню кожної теми.

Найважливіше – потоваришувати з учнями та ученицями, щоб між нами зник бар’єр вчитель-учень. Пишаюся кожним і кожною, хто має відвагу вивчати іноземну мову!»