PET

SVITMOV.ck – oфіційний центр підготовки до іспитів Cambridge English (UAPC 000307)

PET (Preliminary English Test) – тест зі списку Кембриджських екзаменів, який є другим за складністю після базового теста КЕТ. Іспит PET можуть здавати ті, хто володіє англійською мовою на рівні Intermediate (B1) і хоче підтвердити свої знання міжнародним сертифікатом.

Якщо Ви вільно володієте письмовою та розмовною англійською на побутовому рівні, вільно розмовляєте або читаєте англомовну літературу, можете підтримати бесіду – Вам варто спробувати свої сили при здачі PET. Володіння мовою на цьому рівні – це вільне використання своїх знань на роботі, в навчанні або в подорожах. Словниковий запас не занадто великий, використання граматичних конструкцій обмежене, але, як правило, багато організацій і навчальних закладів вважають цей рівень достатнім для одержання освіти або роботи за кордоном.

Хто здає іспит PЕТ? Щороку цей іспит складають понад 80 тисяч людей з 80 країн світу. Популярність цього іспиту не в останню чергу залежить і від того, що сертифікат PET дійсний протягом усього життя. Якщо Ви хочете отримати роботу в країні, де англійська є мовою повсякденного спілкування, вступити до іноземного навчального закладу – Вам доведеться зіткнутися з необхідністю здачі, як мінімум, іспиту PET. Багато вищих навчальних закладів можуть не задовільнитися лише сертифікатом PET, але Вам варто звернути увагу на те, що саме цей іспит є перехідною сходинкою на шляху до отримання першого Кембриджського сертифікату FCE, який відкриє Вам двері в багато вищих навчальних закладів світу. Випускники 11 класу, які успішно здали PET, можуть бути звільнені від ДПА з англійської мови (автоматом зараховується 12 балів) згідно листа Міністерства освіти та науки Украини.

Структура іспиту PET Іспит ділиться на кілька частин: Reading and Writing, Listening, Speaking. Завдяки цій структурі екзаменатори можуть перевірити рівень володіння усіма мовними навичками.

Інтенсивний курс підготовки до Cambridge English: Preliminary (PET)

Цей курс підговки підходить для студентів з рівнем володіння мови не нижче B1 (за шкалою CEFR). Головною метою даного курсу є тренінг, направлений на ефективне виконання типів завдань даного іспиту.

Тривалість курсу: 36 годин (24 заняття по 90 хвилин) протягом 3 місяців
Задачі курсу:
  • ознайомлення з форматом іспиту;
  • тренування навичок читання, аудіювання, письма та говоріння;
  • опрацювання завдань іспиту;
  • проведення пробного тестування
Навчальний посібник: Спеціалізовані матеріали підготовки до PET видавництв Cambridge, Pearson, Macmillan

Інтегрований курс підготовки до Cambridge English: Preliminary (PET)

Цей курс підговки підходить для студентів з рівнем володіння мови не нижче А2 (за шкалою CEFR). Курс підготовки до іспиту PET поєднується з курсами загальної англійської, в рамках яких рівень  А2 опрацьовується за 6 місяців. В результаті поєднання двох цілей - підняття рівня в цілому та тренінгу до іспиту, досягається головна мета - отримання сертифікату PET з рівнем не нижче B1.

Тривалість курсу: 36 годин (24 заняття по 90 хвилин) протягом 6 місяців
Задачі курсу:
  • ознайомлення з форматом іспиту;
  • тренування навичок читання, аудіювання, письма та говоріння;
  • опрацювання завдань іспиту;
  • проведення пробного тестування
Навчальний посібник: Спеціалізовані матеріали підготовки до PET видавництв Cambridge, Pearson, Macmillan