YLE / Іспити для дітей

Cambridge English: Young Learners — лінійка іспитів, створених Кембриджем спеціально для дітей 7–12 років, щоб оцінити прогрес у вивченні англійської мови за напрямками: читання, аудіювання, говоріння, письмо.

Не дивлячись на природжений людський страх перед різноманітними іспитами, тестами та перевірками, ця серія була створена для того, щоб продемонструвати дітям, як просто можна здавати іспити. Якщо ви вважаєте, що вашій дитині і так достатньо стресових ситуацій в школі, не турбуйтеся щодо цього іспиту: сертифікат отримують абсолютно всі діти. Скільки б балів не набрав ваша дитина, він все одно стане щасливим володарем першого Кембриджського сертифікату у своєму житті.  Багаторічний досвід проведення цього іспиту показує, що така система стимулює дітей досягати результату в навчанні, прагнути нових знань на новому рівні

ЗАПИСАТИСЯ

Іспит має три рівні складності:

 • YLE Starters – іспит розрахований на дітей, які вивчають англійську на базовому рівні — pre-А1 згідно CEFR.
 • YLE Movers – іспит розрахований на дітей, які вивчають англійську на базовому рівні — А1 згідно CEFR, але на відміну від Starters, вже просунулися далі у рамках цього рівня, щоб працювати з більш складним матеріалом.
 • YLE Flyers – іспит розрахований на дітей, які вивчають англійську на початковому рівні — А2 згідно CEFR, тобто на рівень вище, ніж попередні ступені YLE: Starters та YLE: Movers.

Як проходить іспит?

YLE здається в два етапи і складається з письмової частини (читання, аудіювання, письмо) та співбесіди з екзаменатором.

Іспит адаптований до особливостей дитячої психології, здача іспиту формує тільки позитивне сприйняття тесту як інструменту перевірки знань. Завдяки цьому іспиту дитина в ранньому віці знайомитися з форматом міжнародних тестів. Комфортна обстановка на іспиті передбачається самим форматом іспита.

Що дає сертифікат?

Якщо вас цікавить, чи можна з сертифікатом іспиту вступити в одну із зарубіжних шкіл, відповідь однозначна – ні. Іспит призначений для інших цілей. У їх числі:

 • дитина отримує перший документ міжнародного рівня
 • раннє знайомство з міжнародними вимогами при складанні іспитів
 • позитивна оцінка власних знань
 • підвищення мотивації дитини у сфері вивчення англійської перевірка знань експертами вузу зі світовим ім’ям

ЗАПИСАТИСЯ

Підготовка і здача YLE в Черкасах: щороку в нашому центрі діти мають можливість пройти підготовку та здати іспити Cambridge English: Young Learners в нашому центрі і отримати міжнародний сертифікат.

Курс підготовки до Cambridge English: Young Learners

Головною метою даного курсу є тренінг, направлений на ефективне виконання типів завдань даного іспиту.

Тривалість курсу: 32 годин (24 заняття по 80 хвилин) протягом 6 місяців
Задачі курсу:
 • ознайомлення з форматом іспиту;
 • тренування навичок читання, аудіювання, письма та говоріння;
 • опрацювання завдань іспиту;
 • проведення пробного тестування
Навчальний посібник: Спеціалізовані матеріали підготовки до YLE видавництва Cambridge