НОВИНИ

Наш центр був зареєстрований як центр підготовки до міжнародних іспитів Сambridge English Language Assessment (UAPC  000307). 23 квітня 2016 року на території нашого центру в м.Черкаси була проведена екзаменаційна сесія для наступних іспитів:

  • YLE (pre-A1, A1, A2) для дітей віком 7-14 років;
  • KET for Schools (A2) для дітей віком 12-16 років;
  • PET for Schools (B1) для дітей віком 14-18 років.

Навіщо моїй дитині здавати екзамени?

Підготовка до складання екзамену Cambridge English та процес складання іспиту надасть Вашій дитині упевненості у спілкуванні англійською. Перевіряючи 4 мовленнєві навички – читання та письмо, аудіювання та говоріння – екзамени допоможуть Вашій дитині:

  • покращити англійську та отримувати кращі оцінки в школі;
  • читати книжки, дивитися тв-програми, співати пісні та переглядати англомовні сайти та інші  ЗМІ;
  • подорожувати по світу;
  • навчатися в університетах, інститутах, коледжах та отримати кращу роботу.

Більше того, складання екзамену Cambridge English у молодшому віці є вдалим стартом до дорослих екзаменів у майбутньому!

Хто визнає екзамени у світі?

Екзамени Cambridge English по праву вважають найавторитетнішими екзаменами у світі, адже вони офіційно визнаються більше ніж 30000 організацій у більше ніж 130 країнах світу, а кількість організацій щороку зростає. Серед них тисячі університетів, урядові організації, міграційні служби, найкращі компанії в усьому світі. Ці екзамени допоможуть відкрити двері до вищих навчальних закладів в усьому світі, покращити шанси працевлаштування та, так як вони є найавторитетнішими міжнародними кваліфікаціями у світі, підвищити мобільність.

Як функціонує сертифікат Сambridge English в Україні?

Сертифікат Cambridge English має широке визнання не лише за межами України. До прикладу, за постановою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України випускники середньої та старшої школи, які мають сертифікат Cambridge English на рівні B1 та вище, отримують 12 балів (найвищий бал) з англійської мови в шкільному атестаті (наказ МОН № 94 від 08.02.16 року “Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році”). Окрім цього, відомі українські компанії визнають сертифікат Сambridge English як авторитетне підтвердження володіння англійською мовою.

Який термін дії сертифікату Cambridge English?

Сертифікати Cambridge English не мають обмеженості в часі, а тому можуть служити Вашій дитині усе життя. Однак деякі організації можуть обмежувати валідність сертифікату і залишати на власний розсуд визначення його дії. Роботодавці з усього світу за необхідності можуть перевірити дату, коли складався іспит,  зайшовши на спеціально створений сайт та ввести ключ, що вказаний