іспанська

Іспанська мова

Іспанська є третьою за поширеністю світовою мовою, якою розмовляють близько 500 мільйонів людей в різних кінцях світу. Це офіційна мова для 21 країни. Якщо Ви плануєте подорожувати Іспанією не думайте, що обійдетеся знаннями англійської – цією мовою володіє дуже малий відсоток іспанців, тому мандрівники часто потрапляють у ситуації, як у тому анекдоті “мая твая нє панімаєт”. У країнах Південної чи Центральної Америки також можете сміло спілкуватися іспанською мовою і будьте певні, що Вас зрозуміють. Не варто забувати про Сполучені Штати, де також є багато іспаномовного населення.

Іспанська мова є мовою багатьох міжнародних корпорацій. Іспанія – розвинена країна Західної Європи, в якій знаходиться велика кількість світових компаній, що мають свої офіси не тільки в Королівстві, але і по всьому світу.

До інших «плюсів» знання іспанської мови можна віднести можливість ознайомитися з багатющою світовою культурою «з перших вуст». Вивчати іспанську означає увійти в контакт з мовою яка має довгу культурну традицію і дозволяє поринути у світ Сервантеса, Лопе де Веги, Пікассо, Дієго Веласкеса, Сальвадора Далі, Антоні Гауді та відомих режисерів Карлоса Саури та Педро Альмодовара.

Іншою причиною для вивчення мови є реальна можливість отримання вищої освіти в Іспанії. У державних університетах Королівства можна навчатися безкоштовно, за умови успішної здачі вступного іспиту – Selectividad. А зробити це можна, тільки відмінно володіючи іспанською мовою!

Крім того, хто думаючи про Іспанію не уявляє прекрасні пейзажі де цілий рік світить сонце, радісних людей, що танцюють фламенко, а ще – іспанську кориду. Також варто згадати про пляжі, віяла, оливки та розмаїття вишуканих вин. Кому б не хотілося стати частиною усього цього?

Останнім часом з’являється все більше виконавців, що співають іспанською: Shakira, Juanes, Jenifer L?pez, Enrique Iglesias, Celine Dion, Madonna, Alejandro Sanz.. Слухаючи цю музику виникає бажання розуміти тексти їх пісень.

А ще – Іспанська мова дуже красива та мелодійна! Її знання може дуже урізноманітнити Ваше життя. Почніть вивчати іспанську з задоволенням!