польська

Польська мова

Польська мова – належить до західнослов’янської групи мов. Осередком її поширення є Польща, носіями – поляки у цілому світі (близько 40 млн.). Це мова, котра була рідною для таких світил свого часу як М. Коперник, Г. Сенкевич, Ф. Шопен, А. Міцкевич, М. Склодовська-Кюрі, В. Шимборська, Ч. Мілош та інші.

Польська мова використовує латиницю, хоча індивідуальними особливостями у ній є такі літери, як ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, що спричиняють багато клопоту при вивченні, а особливо при вимові. Легше вчити польську мову, насамперед, жителям сусідніх народів. Однак, і тут трапляються проблеми. Багато людей думає, що вже знає польську мову, чуючи окремі слова, а також керуючись тим, що наша рідна мова схожа до польської. Звичайно, це хибне твердження, і воно спростовується на практиці.

Особливістю польської мови є також те, що в ній є незвичайний поділ на роди. Такі модифікації з’являються у чоловічому роді, а саме поділ на «чоловічо-особовий», «чоловічо-тваринний» та «чоловічо-речовий» роди.
Звичайно, побачити все багатство та різноманітність польської мови можна лише докладно вивчаючи та закохуючись у неї.

У сучасному світі вивчення польської мови дуже важливе, а особливо для нашої держави, адже Польща – один із найближчих наших сусідів та стратегічних партнерів.

Перший крок до можливості побачити світ та зробити гарну кар’єру за кордоном – почати вчити польську мову.

Запрошуємо на заняття у групи з вивчення польської мови!