Нові групи для дорослих

Регулярність формування груп: кожні два-три тижні. Ваш рівень визначає наш викладач, який проводить комплексне тестування знань з іноземної мови.

Групи формуються за віком та рівнем знань.

ЧОМУ ВИ ОБИРАЄТЕ ЗАНЯТТЯ У ГРУПАХ?

ПЕРЕВАГИ такої форми навчання в НАШОМУ мовному центрі:

  • Навчання у групі забезпечує систематичність та ґрунтовність отриманих знань, оскільки підготовка студентів здійснюється згідно одного з шести рівнів (А1, А2, В1, В2, С1, С2) за шестирівневою шкалою «Загальноєвропейських компетенцій володіння іноземною мовою».
  • Група — це найбільш вдале поєднання індивідуального і групового методів навчання, навантаження на студента оптимальна, ефективність групи з 6-8 осіб набагато вище за  «потоковий» метод (12 -15 осіб в групі).
  • Завдяки використанню аутентичних навчальних посібників, мультимедійних засобів, комунікативній спрямованості заняття та використанню інтерактивних методик навчання у групі допомагає легше і якісніше засвоювати матеріал.
  • Заняття проводяться з урахуванням індивідуальних особливостей студента, групи формуються зі студентів одного рівня за результатами співбесіди та тестування.
  • Навчання в групі підтримує високий рівень мотивації.

Вченими було доказано, що саме цікавість учнів до предмету і гарний настрій на занятті є гарантією бажання вчитися, отже цікаве навчання з задоволенням – це ефективне навчання.