німецька

Німецька мова

Німецька мова є державною в Федеративній Республіці Німеччині, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Люксембурзі та Бельгії, що дає повне право вважати її найбільш розповсюдженою в Європейському союзі, саме тому її найбільше вивчають в Європі, хоча вона має безліч фанів і з інших континентів, які мріють здобути освіту в одній з німецькомовних країн, які хочуть прочитати в оригіналі твори своїх улюблених науковців, філософів, письменників, поетів, які мріють побувати на їх Батьківщині чи яким вона просто до душі.

Отже,

Чому саме німецька?

– тому що німецька є важливою мовою міжнародного та ділового спілкування
Той, хто знає німецьку, може спілкуватися з 101 мільйонами людей з усього світу. Німецька є офіційною не лише у Німеччині, але й у Австрії, Швейцарії, Люксембурзі та Ліхтенштайні .

– посідає значне місце у науці
Про це свідчить кількість німецькомовних лауреатів Нобелівської премії: 30 Нобелівських премій з хімії, 25 з медицини, 21 з фізики, 10 з літератури та 8 Нобелівських премій світу
– німецька як мова культури відкриває духовні горизонти
Німецька культура знаходить свій прояв у багатьох формах: від музики (всім відомі Бах, Моцарт, Бетховен, Вагнер) та літератури (Гете, Шіллер, Кафка, Грасс), до філософії (Лютер, Кант, Шопенгауер, Ніцше) та мистецтва в цілому.

– оскільки німецька підвищує шанси на ринку праці
У Європейському Союзі для спеціалістів зі знаннями німецької мови існують цікаві можливості здобуття освіти, навчання та отримання роботи.

– тому що Німеччина є дуже привабливою для туристів
Німці – це люди, які носять шкіряні штани або дірндль та люблять пиво? Такий карикатурний образ поширився у світі не в останню чергу завдяки Октоберфесту. Щороку мільйони людей приїздять до Мюнхена, аби долучитися до цього свята.