англійська

 Англійська мова у світі

Важко уявити сучасний світ без англійської мови. Сьогодні це одна з найпоширеніших мов у світі. Нею говорять не тільки жителі Великобританії й США, Нової Зеландії та Австралії. Це ще й одна з офіційних мов Ірландії, Канади, Ліберії, Белізу, Мальти, а також він використовується як офіційна мова в Індії, Пакистані, Філіппінах та інших країнах.

 На сьогоднішній день англійська – це одна з офіційних мов багатьох міжнародних організацій: ООН, НАТО, ЮНЕСКО. Це також мова бізнесу і науки. Різні міжнародні конференції, конкурси, спортивні змагання проводяться англійською мовою. Крім того, популярність англійської можна зв’язати ще і з тим, що це мова туристичної сфери. Люди, які планують зарубіжну поїздку і володіють англійською мовою, майже завжди впевнені, що не будуть відчувати труднощів при спілкуванні з місцевим населенням. Винахід Інтернету в США також сприяло зміцненню позицій англійської мови у світі. Більше 80% сайтів в Інтернеті існують саме англійською мовою, і спілкування людей з різних країн у всесвітній мережі також англійською.

Згідно з останніми філологічним дослідженням, англійська мова у світі буде тільки зміцнювати свої позиції в найближчому майбутньому, залишаючись, перш за все, міжнародним засобом спілкування.

Наш центр пропонує заняття з англійської мови для дорослих та дітей від 2 років.

 

  • Аутентичні навчальні посібники, мультимедійні засоби навчання, комунікативна спрямованість
  • Формування групи кожного місяця!